LPG Warszawa: 5 powodów za!

Czy będąc mieszańcem Warszawy opłaca się jeszcze posiadanie samochodu z LPG? Naszym zdaniem jak najbardziej. Przedstawiamy 5 powodów za!

Coraz większy problem z wjazdem do centrum miast dla aut z silnikami diesla – to trend światowy. W warszawie mówi się coraz więcej o tzn. strefach czystych. Samochody z LPG na pewno będą lżej traktowane w takiej strefie niż diesle. Samochody z instalacją CNG najprawdopodobniej będą miały wjazd do takiej strefy bezpłatny.

Diesel w korku nagrzewa się bardzo wolno, silnik benzynowy spala drogie paliwo stojąc w korku. Spalając LPG zamiast benzyny emitujemy mniej szkodliwych substancji do atmosfery. Dlatego samochód z LPG jest idealny do jazdy po Warszawie!

Parking przy galerii Złote Tarasy jest dostosowany do aut z LPG. Bez problemu więc pojedziesz autem z gazem na zakupy czy odwiedzisz dworzec Warszawa Centralna.

Idealnym autem do miasta są hybrydy benzynowo-elektryczne… ale taki samochód bez problemu możesz zagazować! Modny miejski SUV Toyota – C-HR Hybrid posiada pośredni wtrysk paliwa, i za około 3000 zł w warsztacie LPG Warszawa, można go przystosować do spalania LPG. W ten sposób otrzymujemy samochód, którego średnie zużycie paliwa będzie oscylować w okolicach 8 litrów LPG w mieście, koszt przejechania 100 km to zaledwie 20 zł! To taniej niż jazda MPK Warszawa!

Samochód z LPG jest obecnie dużo łatwiejszy w sprzedaży niż diesel. Przy drożejącym paliwie na LPG decyduje się coraz więcej osób.

One thought on “LPG Warszawa: 5 powodów za!

  1. Mirek

    Wszystko fajnie tylko w Warszawie nie ma już gazowników prawdziwych fachowców. Wszyscy mechanicy przekwalifikowali się na diesla, chiptuning i wycinanie nie powiem czego.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzydzieści trzy − trzydzieści =